درباره ما

ضمن خوش آمدگویی به سایت سای‌لند و با آرزوی تندرستی و شادکامی برای شما.

اینجانب فعالیت آموزشی و رسمی خود را از سال ۱۳۷۱ در مدارس غیرانتفاعی شهر تهران و در زمینه‌ تدریس و مشاوره در مقاطع مختلف تحصیلی، آغاز کرده‌ام.

در مدت 30 سال فعالیت در زمینه‌ی تدریس، آموزش و مشاوره در مدارس مختلف و در تمامی مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی (نظام گذشته) و دبیرستان مشغول به کار بوده‌ام.

نادر قنبری

زمان تحصیل شاگردی اساتید بزرگی را کرده ام که مرحوم حسن نیرزاده نوری که یادش گرامی باد، نمونه‌ای از آنهاست. دوره‌‌ی کارشناسی را در رشته‌ی علوم تربیتی با گرایش مدیریت آموزشی و دوره‌‌ی کارشناسی ارشد را در رشته‌ی راهنمایی و مشاوره پشت سر گذاشته‌ام.

به علت علاقه‌ی وافر به تئوری انتخاب و واقعیت‌درمانی که از رویکردهای نوین روان‌شناسی عصر حاضر است در محضر استاد گرامی جناب آقای دکتر صاحبی، اقدام به گذراندن دوره‌های واقعیت‌درمانی در مؤسسه‌ی بین‌المللی ویلیام گلسر نموده‌ام و در حال حاضر دانش پذیر دوره کوچینگ موسسه رای مانا می باشم.
باتوجه به نیاز مبرم جامعه به امر مشاوره و خدمات روان‌شناسی در عرصه‌‌های مختلف فردی، خانواده و تحصیلی، برآن شدیم تا با راه اندازی سایت تخصصی آموزش آنلاین، سهمی در بالا بردن سطح دانش و مهارت دانشجویان و دانش آموختگان رشته روان‌شناسی و مشاوره وهمچنین سلامت روان عموم مردم عزیز را داشته باشیم که بوسیله‌ی آن کیفیت زندگی افراد جامعه بالا رفته و رضایت و خشنودی از زندگی حاصل گردد. بر این باوریم که تغییر، انتخاب ماست و ما تنها کسی هستیم که می‌تواند باعث خوشبختی‌مان گردد.
با تشکر

نادر قنبری

مدیرعامل سای لند

سایلند

سایلند اولین پلتفرم تخصصی برگزاری رویداد‌های آنلاین روان‌شناسی و مشاوره است. شما هم به عنوان مدرس می توانید کارگاه خود را در این پلتفرم برگزار کنید و یا در کارگاه های آن به عنوان دانشپذیر شرکت کنید.

راه های ارتباط با مرکز

  • تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به خیابان ترکمنستان، روبروی باشگاه بانک سپه، پلاک 28، واحد 1 جنوبی
  • ۰۲۱-۸۸۴۰۱۰۷۷ | ۰۲۱-۸۸۴۵۴۹۸۲ | ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۱۶
    ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۱۶
logo-samandehi
تمامی حقوق این وب سایت برای آقای نادر قنبری محفوظ می باشد.